Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) każdemu, kto zawiera umowę na odległość, czyli poza naszym lokalem, przysługuje 14 dniowy okres, w którym może odstąpić od umowy. Prawo to nie przysługuje przedsiębiorcom. 

W sklepie erza.eu dostajesz dodatkowych 16 dni na decyzję, tj. masz łącznie 30 dni na rezygnację z zamówienia.

Zwracany towar musi być: 

- fabrycznie zamknięty;
- nieużywany;
- w stanie niezmienionym;
- posiadać komplet akcesoriów. 

W przypadku niespełnienia któregoś z powyższych warunków odstąpienie uznane zostanie za bezzasadne. 

Zwrot pieniędzy dokonywany jest na konto bankowe lub karty płatniczej/kredytowej, z którego dokonana była płatność przy zakupie. Nie wykonujemy zwrotów na inne konto. 

Wykonaj następujące kroki w przypadku odstąpienia drogą mailową: 

1. Wyślij do nas wiadomość z tytułem ODSTĄPIENIE na adres hello@erza.eu. Do wiadomości dołącz wypełniony i podpisany skan oświadczenia, którego wzór znajdziesz tutaj. Na to działanie masz 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. 

2. Spakuj produkt, z którego zakupu rezygnujesz, w pudełko i nadaj na adres: Erza.eu, ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa z dopiskiem ODSTĄPIENIE. Na to działanie masz 30 dni od dnia zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy. 

3. W terminie 7 dni dokonujemy zwrotu pieniędzy metodą, którą była wykonana pierwotna płatność. 

Wykonaj następujące kroki w przypadku odstąpienia drogą listowną: 

1. Wypełnij oświadczenie i wyślij listem na adres: Erza.eu, ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa z dopiskiem ODSTĄPIENIE. Na to działanie masz 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. 

2. Spakuj produkt, z którego zakupu rezygnujesz, w pudełko i nadaj na adres: Erza.eu , ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa z dopiskiem ODSTĄPIENIE. Na to działanie masz 30 dni od dnia zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy. Tę czynność możesz wykonać jednocześnie z czynnością z punktu 1. 

3. W terminie do 7 dni dokonujemy zwrotu pieniędzy metodą, którą była wykonana pierwotna płatność.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password