Czy w okresie promocji mogę użyć kodu promocyjnego?

Nie. Podczas okresów promocyjnych kody promocyjne nie są aktywne.

Jak mogę śledzić swoje zamówienie?

Na dwa sposoby:
1. jeżeli dokonasz rejestracji na stronie, śledzenie zamówienia znajdziesz w panelu klienta.
2. do każdego zamówienia wysyłana jest wiadomość e-mail z linkiem do śledzenia przesyłki. Również mailowo poinformujemy Cię o każdej zmianie statusu zamówienia.

Jakie są koszty przesyłki?

Do każdego zamówienia doliczana jest opłata za przesyłkę zgodnie z ceną wskazaną przed finalizacją zamówienia. Jeżeli posiadasz kod rabatowy na darmową dostawę, użyj go przed finalizacją zamówienia.

Czy dane mojej karty płatniczej lub kredytowej będą przechowywane?

Nie. Płatności kartą dokonujesz przez szyfrowane łącza DotPay, a Twoje dane nie są przechowywane. Jeżeli nie odpowiada Ci żadna z dostępnych form płatności, napisz do nas na hello@erza.eu. Zaproponujemy Ci inne rozwiązanie.

Czy mogę zapłacić przy odbiorze?

Tak. Jednak ta opcja dostawy wiąże się z wyższym kosztem za przesyłkę.

Ile muszę czekać na przesyłkę?

Zamówienia realizujemy na bieżąco. Dostawa nie zajmie więcej niż 3 dni robocze. W praktyce większość przesyłek dociera do adresatów drugiego dnia.

Jakie są dostępne formy płatności?

Możesz dokonać płatności za zamówienie kartą płatniczą, szybkim przelewem, Blikiem lub PayPal'em. Płatności realizowane są szyfrowanymi łączami, za które odpowiadają (w zależności od wybranej formy płatności): DotPay oraz PayPal.

Jak mogę zwrócić zakupiony towar?

Towar należy zwrócić na adres: Tradestt Polska, ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz odstąpienia lub wysłać go (z własnoręcznym podpisem) na adres e-mail: hello@erza.eu. Przed dokonaniem zwrotu zapoznaj się z jego warunkami, które znajdziesz TUTAJ.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password